Polski Alaskan Truck Simulator zmienia nazwę. Nowy gameplay z komentarzem

Wincenty Wawrzyniak
2023/05/31 21:00
0
0

Teraz jest to Alaskan Road Truckers.

Przedstawciele polskiego zespołu Road Studio poinformowali, że gra Alaskan Truck Simulator oficjalnie zmieniła nazwę. Dzięki temu produkcja nie będzie już, przynajmniej niektórym, mylić się przede wszystkim z American Truck Simulator od SCS Software. Przy okazji w sieci pojawił się nowy gameplay z komentarzem oraz nowe zrzuty ekranu.

Polski Alaskan Truck Simulator zmienia nazwę. Nowy gameplay z komentarzem

Alaskan Truck Simulator zmienia nazwę

Od teraz polska produkcja będzie nazywać się Alaskan Road Truckers. Dlaczego doszło do tej zmiany? Deweloperzy tłumaczą:

Chcemy być pewni, że kiedy patrzysz na naszą grę, wiesz, że jest to coś innego i wyjątkowego; dlatego pomyśleliśmy: kim jesteś? Jesteś kierowcą ciężarówki, jeździsz po drogach na… Alasce.

GramTV przedstawia:

Oprócz tego, jak już wspomniałem na początku, otrzymaliśmy nowy – kilkuminutowy – materiał z fragmentami rozgrywki, który możecie zobaczyć poniżej. Studio zaznacza jednak, iż pochodzi on z wcześniejszej wersji gry, a od tamtego czasu zaszło w niej całkiem sporo zmian.

Alaskan Truck Simulator ma zadebiutować w drugiej połowie bieżącego roku i trafi na komputery osobiste (w sklepie Steam) oraz konsole Xbox i PlayStation.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!