Alan Wake Remastered trafia na Switcha. Pokazano zwiastun premierowy

DK
2022/10/20 19:00
0
0

Jak obiecano, tak zrobiono.

Odnowiona wersja Alana Wake'a trafiła na pecety (poprzez Epic Games Store) i konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Series X/S 5 października 2021. Nieco ponad rok od premiery remaster docenianego horroru doczekał się też wydania na Nintendo Switch, o czym wiadomo już od dłuższego czasu. Gra jest od teraz dostępna na konsoli “czerwonych”. Jak to wszystko wygląda, możecie sprawdzić na premierowym zwiastunie, który publikujemy na samym dole.

Alan Wake Remastered trafia na Switcha. Pokazano zwiastun premierowy

Tytuł jest dostępny w sklepie Nintendo. I można go nabyć jedynie w cyfrze – zgodnie z informacjami od wydawcy nie planuje się wydania wersji pudełkowej.

Alan Wake – fabuła

W grze od Remedy Entertainment tytułowy pisarz Alan Wake wyrusza wraz z żoną na wakacje do niewielkiego miasteczka, by poszukać inspiracji do nowych powieści. W pewnym momencie żona gdzieś znika, a pisarz zaczyna dostrzegać rzeczy, których wcześniej nie widział – i w rezultacie traci kontakt z rzeczywistością. Oryginał trafił w 2010 na konsole Xbox 360 i zebrał szereg nagród i ogólne uznanie od graczy i krytyków.

GramTV przedstawia:

A jeśli chodzi o recenzje, to warto nadmienić, że rok temu na GRAM-ie publikowaliśmy recenzję Alan Wake: Remastered. Produkcja została bardzo dobrze oceniona przez naszego redaktora – otrzymała notę 9/10.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!