Alan Wake 2 z recenzjami tuż przed premierą. Wiemy, kiedy spadnie embargo

Mikołaj Ciesielski
2023/10/24 09:05
0
0

Opinie branżowych mediów na temat najnowszej produkcji studia Remedy Entertainment pojawią się pod koniec tygodnia.

W zeszłym tygodniu poznaliśmy pełne wymagania sprzętowe gry Alan Wake 2 na PC, a także dowiedzieliśmy się, kiedy dokładnie najnowsza produkcja studia Remedy Entertainment zostanie udostępniona w poszczególnych regionach. Wielu graczy z pewnością zastanawia się natomiast, kiedy w sieci pojawią się pierwsze recenzje kontynuacji przygód Alana Wake’a. Na szczęście – jak się okazuje – poznaliśmy również odpowiedź i na to pytanie.

Alan Wake 2 z recenzjami tuż przed premierą. Wiemy, kiedy spadnie embargo

Kiedy pojawią się pierwsze recenzje gry Alan Wake 2?

Jak informuje Tom Henderson – znany branżowy insider i dziennikarz – recenzje gry Alan Wake 2 zaczną pojawiać się 26 października, czyli w najbliższy czwartek, o 15:00 czasu polskiego. Gracze będą mieli więc niewiele czasu na zapoznanie się z opiniami branżowych mediów i podjęcie ostatecznej decyzji o kupnie najnowszej produkcji studia Remedy Entertainment.

Henderson dodaje również, że większość recenzentów miała otrzymać dostęp do pecetowej wersji gry Alan Wake 2. Na ten moment nie pozostaje nam jednak nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na pierwsze recenzje najnowszej produkcji studia Remedy Entertainment.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Alan Wake 2 zmierza na PC, a także na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra zadebiutuje na wymienionych platformach już 27 października, czyli w najbliższy piątek. Jakiś czas temu Remedy Entertainment opublikowało streszczenie dotychczasowej historii Alan Wake’a.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!