Alan Wake 2 na screenach w rozdzielczości 4K. Klimatyczne lokacje i nie tylko

Mikołaj Ciesielski
2023/05/30 09:15
0
0

Zrzuty ekranu pokazują możliwości silnika Northlight.

Na PlayStation Showcase 2023 poznaliśmy dokładną datę premiery Alan Wake 2. Tuż po wydarzeniu Sony na oficjalnej stronie gry pojawiło się kilka szczegółów na temat bohaterów i fabuły nadchodzącej produkcji studia Remedy Entertainment. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianym tytułem. Deweloperzy udostępnili bowiem kilka zrzutów ekranu z wyczekiwanej kontynuacji przygód Alana Wake’a.

Alan Wake 2 na screenach w rozdzielczości 4K. Klimatyczne lokacje i nie tylko

Remedy Entertainment prezentuje kilka zrzutów ekranu z gry Alan Wake 2

Udostępnione przez Remedy Entertainment zrzuty ekranu prezentują ujęcia, które mieliśmy okazję zobaczyć w zaprezentowanym podczas PlayStation Showcase 2023 zwiastunie. Screeny pozwalają przyjrzeć się nie tylko głównym bohaterom, ale także klimatycznym lokacjom. Materiały świetnie pokazują również możliwości silnika Northlight. Całość znajdziecie w galerii na dole wiadomości.

Podsycany przez opowieść grozy, nadnaturalny mrok nawiedza Bright Falls, korumpując mieszkańców i zagrażając bliskim zarówno Anderson, jak i Wake'a. Światło jest ich bronią i schronieniem przed ciemnością, z którą muszą się zmierzyć. Uwięzieni w złowrogim horrorze, pełnym ofiar i potworów, bohaterowie stają przed pytaniem, czy uda im się zostać bohaterami, których potrzebuje świat? – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Alan Wake 2 zmierza na PC, a także konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Premiera zaplanowana jest na 17 października 2023 roku. Nadchodząca produkcja studia Remedy Entertainment dostępna będzie wyłącznie w wersji cyfrowej. Deweloperzy postanowili bowiem zrezygnować z fizycznego wydania.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!