Aktualizacja Palworld namieszała na Xboxach. Problemy z zapisami w trybie sieciowym

Patrycja Pietrowska
2024/04/10 13:00
0
0

Twórcy pracują już nad rozwiązaniem problemu.

Palworld otrzymało niedawno dużą aktualizację z masą nowości. Do gry trafił między innymi pierwszy rajd, w ramach którego gracze mogą zmierzyć się z Bellanoir. Okazuje się jednak, że w przypadku konsol Xbox pojawiły się pewne problemy, którym czoła stawić muszą teraz deweloperzy z Pocketpair.

Aktualizacja Palworld namieszała na Xboxach. Problemy z zapisami w trybie sieciowym

Gracze Palworld mogą mieć problemy z zapisami w trybie sieciowym na konsolach Xbox

Jak informują w mediach społecznościowych twórcy Palworld, pojawił się pewien problem z zapisami w trybie sieciowym na konsolach Xbox. Deweloperzy z Pocketpair odradzają na ten moment wczytywanie zapisów gry sprzed aktualizacji, bowiem mogą one nie uruchomić się poprawnie. Zespół zapewnia jednak, że pracuje nad rozwiązaniem problemu, który został już zidentyfikowany.

Twórcy zaznaczają również, że zapisane dane trybu wieloosobowego utworzone w grze po wersji 0.2.0.6 na sprzęcie Microsoftu nie będą wczytywane po zaimplementowaniu poprawki. Wszystko wskazuje jednak na to, że problem dotyczy wyłącznie graczy bawiących się na konsolach Xbox. Użytkownicy komputerów osobistych nie powinni mieć zatem powodów do obaw.

GramTV przedstawia:

Posiadaczom Xboxów pozostaje zatem oczekiwać na poprawkę oraz kolejne komunikaty ze strony Pocketpair. Na zakończenie przypominamy, że Palworld zadebiutowało 19 stycznia 2024 roku i jest dostępne na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!