Aktorski Herkules ma już pierwszą gwiazdę? Ten aktor może znów trenować herosa

Radosław Krajewski
2023/08/16 15:00
0
0

Rozmowy dotyczące przyjęcia roli trwały jeszcze przed strajkiem aktorów.

Chociaż remake Małej Syrenki nie okazał się wielkim hitem, to Disney nie zamierza rezygnować z kolejnych aktorskich wersji swoich klasycznych animacji. Niedawno dowiedzieliśmy się o kolejnych dwóch tytułach, które są już w produkcji, a łącznie Studio Myszki Miki pracuje nad kilkunastoma takimi filmami. Jednym z nich jest Herkules, którego wyreżyseruje Guy Ritchie. Niestety wciąż nie znamy aktora, który wcieli się w głównego bohatera, ale teraz serwis The DisInsider poinformował, że przed rozpoczęciem strajku aktorów trwały rozmowy z jednym z aktorów, aby obsadzić go w roli trenera Herkulesa.

Aktorski Herkules ma już pierwszą gwiazdę? Ten aktor może znów trenować herosa

Danny DeVito ponownie wcieli się w Fila w Herkulesie?

Według informacji portalu Danny DeVito wyraził chęć powrotu do roli Fila w aktorskiej wersji Herkulesa. Aktora niedawno mogliśmy oglądać w innym filmie wytwórni, czyli Nawiedzonym domu. DeVito może więc kontynuować współpracę ze studiem przy kolejnym projekcie, powracając po wielu latach do roli satyra Filokteta.

GramTV przedstawia:

Zdaniem scoopera DanielaRPK, DeVito prowadził aktywne rozmowy, aby wystąpić w aktorskim Herkulesie. Niestety strajk aktorów pokrzyżował plany dotyczące castingu i musimy poczekać do zakończenia strajku, aby poznać odpowiedź na pytanie, czy Danny DeVito raz jeszcze wcieli się w Fila i wytrenuje nowego Herkulesa.

Według wcześniejszych plotek Taron Egerton ma wcielić się w Herkulesa, a Ariana Grande zagra Megarę. Data premiery Herkulesa w kinach nie jest jeszcze znana.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!