Nie będzie aktorskiego remake’u Dzwonnika z Notre Dame. Disney za to nakręci dwa inne filmy

Radosław Krajewski
2023/08/14 15:00
0
0

I do jednej z produkcji chcą zatrudnić gwiazdę Marvela.

Jeżeli czekacie na wybrane aktorskie remake’i animowanych filmów Disneya, to w przypadku jednej z produkcji mamy złe wieści. Okazuje się, że aktorski Dzwonnik z Notre Dame może nigdy nie powstać, chociaż wstępne prace do filmu już trwały. Prezes Disneya, Bob Iger, nie jest fanem tej produkcji i najwyraźniej podjął decyzję, aby nie ruszać dalej z projektem. W zamian studio pracuje nad dwoma innymi remake’ami: Zaplątanych oraz Księżniczki i żaby.

Nie będzie aktorskiego remake’u Dzwonnika z Notre Dame. Disney za to nakręci dwa inne filmy

Zaplątani kolejnym aktorskim remake’iem animacji Disneya

Disney ma mieć już nawet wybraną gwiazdę do roli Roszpunki w Zaplątanych. Według scoopera Daniela RPK to właśnie Florence Pugh ma zostać nową księżniczką Disneya. Aktorkę dopiero co mogliśmy oglądać w Oppenheimerze, a wkrótce zobaczymy ją na dużym ekranie w Diunie 2. Pugh znana jest również z roli Yeleny Bolovej z Czarnej Wdowy od Marvela.

GramTV przedstawia:

Nie wiadomo jednak, czy były już wstępne rozmowy, czy też Pugh na razie znajduje się tylko na szczycie listy faworytek do nowego aktorskiego remake’u Disneya. Niestety nic nie wiemy o castingach do pozostałych ról oraz do drugiej z produkcji, czyli Księżniczki i żaby.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!