Akademia Pana Kleksa z nowym zwiastunem. Bajkowy świat zaoferuje wiele zmian

Radosław Krajewski
2023/12/05 10:50
0
0

Do sieci trafił nowy zwiastun Akademii Pana Kleksa, którą jeszcze w tym roku będzie można obejrzeć w kinie.

Akademia Pana Kleksa to najnowsza ekranizacja popularnej powieści dla dzieci autorstwa Jana Brzechwy. Film oficjalnie zadebiutuje na początku przyszłego roku, ale jeszcze w święta odbędą się pokazy przedpremierowe w wielu kinach w całej Polsce. Z tej okazji zaprezentowano nowy zwiastun Akademii Pana Kleksa, który zmienia i uwspółcześnia doskonale znaną lekturę szkolną, tworząc bajkowe widowisko, jakiego długo w polskim kinie nie widzieliśmy. Zaprezentowany poniżej trailer jest tym samym, który od kilku tygodni wyświetlany jest w kinach, a teraz w końcu trafił również do sieci. Materiał zobaczycie poniżej.

Akademia Pana Kleksa z nowym zwiastunem. Bajkowy świat zaoferuje wiele zmian

Film opowiada historię pozornie zwykłej dziewczynki, Ady Niezgódki, która pewnego dnia trafia do tytułowej Akademii prowadzonej przez Ambrożego Kleksa. Nie jest to jednak zwykła szkoła z nudnymi lekcjami, ale świat pełen magicznych światów znanych z bajek. Ada rozwija swoje niesamowite umiejętności pod czujnym okiem profesora Kleksa. Wpada również na ślad wielkiej tajemnicy, która pozwoli rozwikłać zagadkę jej rodziny sprzed wielu lat.

Reżyserem filmu jest Maciej Kawulski (Underdog, Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa), a za scenariusz odpowiada Krzysztof Gureczny. W roli Ambrożego Kleksa zobaczymy Tomasza Kota, zaś w Adę Niezgódkę wcieliła się Antonina Litwiniak. W obsadzie pojawi się również Piotr Fronczewski w roli doktora oraz Danuta Stenka, Agnieszka Grochowska Daniel Walasek i Konrad Repiński,

GramTV przedstawia:

W połowie listopada zadebiutował drugi singiel z dostępnego już w sprzedaży i w serwisach streamingowych albumu ze ścieżką dźwiękową z Akademii Pana Kleksa. W utworze Całkiem Nowa Bajka usłyszymy IGO, Kaśkę Sochacką, Mroza, Artura Rojka, Brodkę, Ralpha Kaminskiego, Bedoesa 2115 i Sokoła.

Przypomnijmy, że Akademia Pana Kleksa zadebiutuje w kinach 5 stycznia 2024 roku. Z kolei od 25 grudnia 2023 rozpoczną się pokazy przedpremierowe.

Akademia Pana Kleksa – nowy zwiastun

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!