Pamiętacie firmę zarządzaną przez AI? Biznes ma się bardzo dobrze

Wincenty Wawrzyniak
2023/04/25 11:30
0
0

ChatGPT skutecznie prowadzi całkiem niezły biznes.

Pod koniec ubiegłego miesiąca informowaliśmy Was o AIsthetic Apparel, czyli firmie zarządzanej w całości przez sztuczną inteligencję. Tydzień temu twórca startupu, Joao Ferrao dos Santos, podzielił się wynikami eksperymentu, podsumowując dotychczasową działalność sklepu.

Pamiętacie firmę zarządzaną przez AI? Biznes ma się bardzo dobrze

ChatGPT świetnie zarządza firmą. Wyniki eksperymentu

W podlinkowanym wyżej wpisie w serwisie LinkedIn możemy znaleźć najważniejsze dane z pierwszego miesiąca działania firmy. Okazuje się, że ChatGPT radzi sobie – przynajmniej jak na razie – świetnie.

Inwestorzy wpłacili na rzecz AIsthetic wpłacili w sumie 120 tysięcy euro. Oprócz tego pojawiło się około 30 osób chętnych do bezpłatnej pracy przy marce i 20 próśb o możliwość założenia franczyzy. Równie imponujące są statystyki na samym LinkedIn, gdzie wpisy firmy wygenerowały łącznie 8 538 906 reakcji. W poście Joao Ferrao dos Santos ujawnił także, iż AIsthetic Apparel otrzymało 4 propozycje napisania książki oraz prośbę o pojawienie się na Netfliksie.

GramTV przedstawia:

Na koniec dowiedzieliśmy się, że firma dalej będzie rozwijana – kierować będzie nią oczywiście ChatGPT. Ciekawe, jak to się dalej rozwinie.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!