Age of Empires IV na blisko 40-minutowej rozgrywce. Francja w szczegółach

Mikołaj Ciesielski
2021/10/18 14:00

Deweloperzy opublikowali wideo, w którym zaprezentowano szczegóły kolejnej frakcji dostępnej w nadchodzącej odsłonie Age of Empires.

Age of Empires IV na blisko 40-minutowej rozgrywce. Francja w szczegółach

Age of Empires IV zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że twórcy regularnie dzielą się z nami materiałami i informacjami na temat swojej produkcji. W zeszłym miesiącu poznaliśmy plany na popremierowe wsparcie, a także mogliśmy obejrzeć obszerny materiał wideo prezentujący tryb wieloosobowy. Tymczasem deweloperzy opublikowali kolejne fragmenty rozgrywki. Tym razem postanowiono skupić się na Francji – jednej z frakcji dostępnych w Age of Empires IV.

Z trwającego niespełna trzy minuty zwiastuna dowiadujemy się kilku interesujących informacji na temat jednostek specjalnych wspomnianej frakcji. Okazuje się, że jedną z największych sił Francuzów jest ciężka kawaleria, która za sprawą szarży potrafi przełamać szyki wroga. Na polu bitwy przydatna będzie też artyleria, dzięki której w mgnieniu oka będzie można zniszczyć różnego rodzaju budynki lub grupę oponentów. Nie można również zapominać o kusznikach, którzy będą mogli zabezpieczyć się przed atakiem wrogiej piechoty lub jazdy za sprawą rozstawionych przed sobą tarcz.

Deweloperzy opublikowali też blisko 40-minutowy gameplay, który pokazuje starcie Francji z Chinami. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak opisana wyżej frakcja prezentuje się w akcji. Wszystkie materiały znajdziecie na dole wiadomości.

Na koniec przypomnijmy, że Age of Empires IV zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Premiera 28 października. Produkcja dostępna będzie na platformie Steam oraz w Microsoft Store. Warto również przypomnieć, że tytuł w dniu swojego debiutu trafi też do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy także do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi gry pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!