AEW Fight Forever – pokazano okładkę, znamy szczegóły na temat trybów

DK
2022/08/08 12:40

Okładka do najpiękniejszych raczej nie należy.

AEW Fight Forever zapowiedziano 3 sierpnia. Choć oficjalnie publikację pierwszego gameplayu zaplanowano na 12 sierpnia, to jednak krótki zapis rozgrywki – z koszem na śmieci – mieliśmy okazję ujrzeć jeszcze tego samego dnia. Natomiast teraz poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące trybów dostępnych w produkcji.

AEW Fight Forever – pokazano okładkę, znamy szczegóły na temat trybów

W trybie kariery stworzymy swoją własną gwiazdę sportu, która będzie uczestniczyć w zaplanowanych wydarzeniach. Oprócz wygrywania w walce będziemy też realizować także inne cele. Za zdobyte w ten sposób punkty rozwiniemy statystyki postaci. Kolejnym trybem jest multi online, w którym na graczy ma czekać przede wszystkim sieciowy co-op.

AEW Fight Forever – typy walk i okładka

THQ ujawniło także typy pojedynków. Są to: Single, Tag-Team, 3-Way, 4-Way, Casino Battle Royale, Unsanctioned Lights Out, Ladder Match, Falls Count Anywhere i Exploding Barbed Wire Death Match. Oprócz tego do sieci trafiła okładka z wersji na PS5. Grafikę zobaczycie na dole.

GramTV przedstawia:

AEW Fight Forever ma zadebiutować jeszcze w tym roku, trafiając na pecety i konsole PS4, PS5, Xbox One, Series X/S i Nintendo Switch.

AEW Fight Forever – typy walk i okładka, AEW Fight Forever – pokazano okładkę, znamy szczegóły na temat trybów
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!