Wielki konkurs świąteczny! Wyłoniliśmy zwycięzców konkursu! (aktualizacja)

gram.pl
2021/12/21 15:00
2
0

Zapraszamy wszystkich graczy do wzięcia udziału w konkursie świątecznym organizowanym przez ACTINĘ oraz Gram.pl – do wygrania m.in. komputer gamingowy!

Aktualizacja: Wielki dzień. Wyłoniliśmy laureatów Konkursu Świątecznego Gram.pl i Actina. Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom. Sprawdzajcie skrzynki i wyczekujcie wiadomości mailowej z informacją od nas.

Jednocześnie przypominamy, że do puli nagród konkursowych trafił taki sprzęt jak m.in.:

GramTV przedstawia:

Serdecznie zapraszamy wszystkich graczy do wzięcia udziału w wielkim konkursie świątecznym organizowanym przez ACTINĘ oraz Gram.pl! To świetna okazja, aby zaopatrzyć się nie tylko w nowy komputer gamingowy, który jest główną nagrodą, ale także w masę gamingowych akcesoriów oraz gadżetów od partnerów konkursu. Są nimi SPC, POUT, Genesis, JBL, Razer oraz Creative!Wielki konkurs świąteczny! Wyłoniliśmy zwycięzców konkursu! (aktualizacja)Waszym zadaniem będzie odpowiedzieć na pytanie główne – W jaką grę chciałbyś zagrać z Mikołajem i dlaczego? – a także możliwość wykonania paru zadań dodatkowych. Wszelkie niezbędne szczegóły o świątecznym konkursie znajdziecie na portalach społecznościowych prowadzonych przez ACTINĘ (Facebook, Instagram) oraz na naszej stronie i Facebooku. A teraz najważniejsza informacja!

Konkurs startuje o godzinie 18:00 – polecamy wówczas sprawdzić wspomniane social media! Jak już wspomnieliśmy, oprócz prawdziwej wisienki na torcie do zgarnięcia, czyli komputera gamingowego, będzie również okazja wygrać takie akcesoria, jak fotele gamingowe, myszki, klawiatury, słuchawki i wiele więcej!

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
16/12/2021 21:07
MisticGohan_MODED napisał:

Do konkursu wymagane konto na fb / instagram ? Czy wystarczy napisać odpowiedź tutaj ?

OK nieważne... już ogarnąłem co i jak :P

MisticGohan_MODED
Gramowicz
16/12/2021 21:02

Do konkursu wymagane konto na fb / instagram ? Czy wystarczy napisać odpowiedź tutaj ?