Achilles: Legends Untold – polskie RPG akcji z datą premiery w Early Access

Mikołaj Ciesielski
2022/04/22 16:25

Deweloperzy z toruńskiego studia Dark Point Games opublikowali również nowy zwiastun swojej produkcji.

Achilles: Legends Untold – polskie RPG akcji z datą premiery w Early Access

Jeśli czekacie na zapowiedziane w sierpniu ubiegłego roku Achilles: Legends Untold, czyli action-RPG inspirowane gatunkiem soulslike od toruńskiego studia Dark Point Games, to mamy dla Was dobre wieści. Deweloperzy poinformowali, że już 12 maja ich debiutancka produkcja zadebiutuje we wczesnym dostępie na platformie Steam. Z tej okazji twórcy opublikowali też nowy zwiastun gry. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Wciel się w rolę Achillesa - greckiego herosa, który znalazł się w środku trwającego od wieków konfliktu pomiędzy Hadesem a Aresem. Młody bohater zostaje wysłany, aby powstrzymać syna Aresa i uosobienie strachu - Fobosa. Jego podróż zabierze go w różne zakątki mitycznych krain, gdzie zdobędzie potężne artefakty, które pomogą mu w tym zadaniu” – czytamy w opisie gry na Steam.

Zgodnie z zapowiedziami Achilles: Legends Untold ma wyróżniać się na tle konkurencji m.in. za sprawą innowacyjnego systemu GAIA, który jest „odpowiedzialny za grupowe zachowanie przeciwników AI, dzięki czemu współpracują ze sobą w realistyczny i zaskakujący sposób”. Deweloperzy ze studia Dark Point Games zapewniają również, że ich produkcja zaoferuje „wciągającą i oryginalną historię inspirowaną grecką mitologią”, a także przystępną i jednocześnie wymagającą rozgrywkę.

Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej na temat studia Dark Point Games, to serdecznie zachęcamy Was do lektury tekstu przygotowanego przez Mateusza Mucharzewskiego: Nie tylko Lords of the Fallen, czyli nowe polskie Souls-like z Torunia. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun Achilles: Legends Untold i dajcie znać, czy zamierzacie sięgnąć po wspomnianą produkcję.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!