Achilles: Legends Untold – polskie RPG akcji na rozgrywce z trybu kooperacji

Mikołaj Ciesielski
2022/05/06 09:45
0
0

Już w tym miesiącu produkcja toruńskiego studia Dark Point Games zadebiutuje we wczesnym dostępie na Steam.

Achilles: Legends Untold – polskie RPG akcji na rozgrywce z trybu kooperacji

Pod koniec kwietnia dowiedzieliśmy się, kiedy Achilles: Legend Untold zadebiutuje w programie Early Access na Steam. Tymczasem wczoraj za sprawą redakcji IGN do sieci trafił nowy gameplay ze wspomnianej produkcji toruńskiego studia Dark Point Games. Opublikowane fragmenty rozgrywki pozwalają sprawdzić, jak w nadchodzącym RPG akcji prezentuje się tryb kooperacji. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Przemierzając niegościnne lokacje i ścierając się z mitycznymi potworami, będziesz odkrywać historię starożytnej Grecji. Gra nie jest tak wymagająca,f jak inne tytuły souls-like, aby mogli się przy niej dobrze bawić zarówno wytrawni weterani gatunku, jak i nowi gracze. A jeżeli będziesz potrzebować wsparcia, zawsze możesz wezwać na pomoc przyjaciół i wspólnie w trybie kooperacji stawić czoła niebezpieczeństwom czyhającym w podziemiach” – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Achilles: Legends Untold zmierza obecnie wyłącznie na komputery osobiste. Już 12 maja produkcja Dark Point Games zadebiutuje we wczesnym dostępie na Steam. Zgodnie z zapowiedziami tytuł ma zaoferować „wciągającą i oryginalną historię inspirowaną grecką mitologią”, a także przystępną i jednocześnie wymagającą rozgrywkę.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!