A gdyby…? na zwiastunie 2. sezonu. Marvel zaprezentował pierwszą oryginalną superbohaterkę MCU

Radosław Krajewski
2023/11/15 18:37
0
0

Serial zadebiutuje na Disney+ jeszcze w tym roku.

Plotki okazały się prawdziwe i „Marvels” nie będzie ostatnią tegoroczną produkcją Marvela. Studio przygotowało dla swoich widzów świąteczną niespodziankę, którą właśnie ujawnili pierwszym zwiastunem drugiego sezonu serialu „A gdyby…?”. Animowany serial wchodzący w skład MCU zadebiutuje jeszcze w grudniu tego roku, a Marvel zdecydował się na nietypową formę dystrybucji odcinków swojej nadchodzącej produkcji.

A gdyby…? na zwiastunie 2. sezonu. Marvel zaprezentował pierwszą oryginalną superbohaterkę MCU

Na zwiastunie dziewięcioodcinkowego sezonu możemy zobaczyć alternatywne światy MCU, w których znani superbohaterowie, jak Kapitan Ameryka, Ant-Man, Peggy Carter, Czarna Pantera, Doktor Strange, czy Scarlet Witch mierzą się z nowymi wyzwaniami. Nie zabraknie także alternatywnych wersji znanych już wydarzeń, jak chociażby pojedynku między Steven Rogerem a Thanosem z Avengers: Wojna bez granic.

GramTV przedstawia:

W zapowiedzi nie zabrakło także pierwszej oryginalnej superbohaterki MCU, czyli Kahhori, która jest młodą kobietą należącą do plemienia Mohawków. Akcja odcinka rozgrywać się będzie na wiele lat przed kolonizacją Ameryki, gdy Irokezi rządzili tamtymi terenami. W epizodzie pojawi się Tesserakt, dzięki której wojowniczka zyska swoje niezwykłe moce.

W przeciwieństwie do poprzednich seriali Marvela drugi sezon „A gdyby…?” zostanie wydany w nietypowej dystrybucji. Począwszy od premiery pierwszego epizodu 22 grudnia, codziennie do 30 grudnia na platformie Disney+ pojawiać się będzie jeden odcinek. W Wigilię zostanie wyemitowany specjalny świąteczny odcinek z Tonym Starkiem i Happy Hoganem.

A gdyby…? – zwiastun 2. sezonu serialu Marvela

A gdyby…? – zwiastun 2. sezonu serialu Marvela, A gdyby…? na zwiastunie 2. sezonu. Marvel zaprezentował pierwszą oryginalną superbohaterkę MCU
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!