Powrót Żółwi Ninja. Nadchodzi Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Mikołaj Ciesielski
2021/03/11 09:15

Opublikowano też pierwszy zwiastun, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki.

Powrót Żółwi Ninja. Nadchodzi Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Jesteście fanami oldskulowych gier beat’em up, a przed laty z wypiekami na twarzy oglądaliście przygody Wojowniczych Żółwi Ninja? Jeśli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Studio Tribute Games oraz firma Dotemu, która na swoim koncie ma Streets of Rage 4, zapowiedzieli Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge. Gra ma zadebiutować „wkrótce” na PC i konsolach, a tymczasem możemy sprawdzić pierwszy zwiastun, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki.

Deweloperzy zapowiadają, że nadchodząca produkcja jest silnie inspirowana klasycznymi grami osadzonymi w uniwersum Wojowniczych Żółwi Ninja. Nie zabraknie jednak nowych mechanik, a cały tytuł będzie można ukończyć w czteroosobowej kooperacji. Twórcy zapewniają również, że każdy z bohaterów będzie miał własny styl oraz unikalne zdolności. Na uwagę zasługuje też oprawa wizualna w stylu retro.

Pod względem fabularnym nie mamy co liczyć na rewolucję. Bohaterowie będą musieli udaremnić kolejny niecny plan Shreddera, a w trakcie swojej misji zmierzą się z różnego typu oponentami. Nie zabraknie też innych postaci z uniwersum takich jak Bebop, Rocksteady czy Krang. Rzućcie okiem na zwiastun i dajcie znać, czy zamierzacie sprawdzić Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
11/03/2021 12:18

Bajka kultowa, zwlaszcza w USA. Gra typowo nastawiona na nostalegię. Tylko pytanie czy ludzie faktycznie chcą grać w takie gry czy tylko o tym mówią...