Century: Age of Ashes – podniebne walki smoków na fragmentach rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2021/03/10 09:40
1
0

Deweloperzy przypominają też o premierze gry we wczesnym dostępie.

Century: Age of Ashes – podniebne walki smoków na fragmentach rozgrywki

Century: Age of Ashes zapowiedziano podczas gali The Game Awards 2020. Studio Playwing opublikowało wówczas pierwszy materiał wideo, a także podzieliło się kilkoma informacjami na temat gry. Deweloperzy postanowili przypomnieć graczom o swojej produkcji za sprawą kolejnego zwiastuna, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki. Całość możecie zobaczyć na dole tej wiadomości.

Studio Playwing poinformowało również, że od 12 do 21 marca będą trwać drugie zamknięte testy beta. Ponadto twórcy przypominają, że już w kwietniu Century: Age of Ashes zadebiutuje we wczesnym dostępie na Steamie. Zarówno Early Access, jak i pełna wersja gry będą dystrybuowane w modelu free-to-play. Produkcja będzie zawierać dodatkowe elementy kosmetyczne, które będziemy mogli odblokować poprzez rozgrywkę lub realną gotówkę.

Przypomnijmy, że Century: Age of Ashes jest wieloosobową grą akcji, która zabiera graczy do ogarniętego wojną fantastycznego świata. Podczas rozgrywki użytkownicy dosiadają smoków i stają naprzeciw siebie, aby toczyć widowiskowe pojedynki.

Skrzydlate gady będą reprezentować różne klasy, a swoje umiejętności będziemy mogli zaprezentować w jednym z trzech trybów zabawy – Carnage (Team Deathmatch), Survival oraz Raid, który jest wariacją znanego Capture the Flag.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
YaReX
Gramowicz
10/03/2021 10:23

Raczej to są wiwerny - "prawdziwe" smoki mają oddzielnie skrzydła i przednie łapy. Mały szczegół, ale robi różnice...