Emocjonujący zwiastun Without Remorse na podstawie powieści Toma Clancy’ego

Radosław Krajewski
2021/03/04 11:05
0
0

Amazon zaprezentował pierwszą zapowiedź swojego nadchodzącego filmu akcji z Michaelem B. Jordanem.

Emocjonujący zwiastun Without Remorse na podstawie powieści Toma Clancy’egoWithout Remors to kinowa produkcja, która z powodu zamknięcia kin i opóźnień dat premier przez pandemię, została kupiona przez Amazon. Jakość filmu przeznaczonego na duży ekran potwierdza efektowny i widowiskowy zwiastun produkcji, po którym wiele można sobie obiecywać. Wygląda więc na to, że platforma streamingowa trafiła w dziesiątkę i już wkrótce obejrzymy thriller akcji z prawdziwego zdarzenia na ekranach własnych telewizorów.

Film opowiada historię Johna Kelly’ego (aka John Clark), żołnierza US Navy SEAL, który odkrywa międzynarodowy spisek, szukając sprawiedliwości za zabójstwo ciężarnej żony przez rosyjskich żołnierzy. Kiedy Kelly łączy siły z koleżanką z SEAL, Karen Greer, oraz podejrzanym agentem CIA Robertem Ritterem, misja podąża tropem tajnego spisku, który grozi wybuchem wielkiej wojny między Stanami Zjednoczonymi a Rosją.

Za reżyserię odpowiada Stefano Sollima, autor takich filmów, jak Gomorra i Sicario 2: Soldado. Scenarzystą jest Taylor Sheridan, który ma na koncie skrypty do obu części Sicario, Aż do piekła oraz serialu Yellowstone.

GramTV przedstawia:

W obsadzie są: Michael B. Jordan, Jamie Bell, Jodie Turner-Smith, Luke Mitchell, Jack Kesy, Brett Gelman, Colman Domingo, Cam Gigandet oraz Guy Pearce.

Premierę filmu wyznaczono na 30 kwietnia. Without Remorse zadebiutuje wyłącznie na Amazon Prime Video.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!