Zapowiedziano Dinos Reborn – grę survivalową z otwartym światem i dinozaurami

Mikołaj Ciesielski
2021/02/27 09:20

Deweloperzy udostępnili pierwszy zwiastun swojej produkcji.

Zapowiedziano Dinos Reborn – grę survivalową z otwartym światem i dinozaurami

Studio Vision Edge Entertainment zapowiedziało nową grę survivalową z otwartym światem o nazwie Dinos Reborn. Jak sama nazwa wskazuje, podczas rozgrywki zmierzymy się z niebezpiecznymi dinozaurami i będziemy walczyć o przetrwanie na tajemniczej planecie, przypominającej prehistoryczną Ziemię.

Deweloperzy obiecują, że do dyspozycji graczy oddany zostanie ogromny teren, który użytkownicy będą mogli swobodnie zwiedzać. Nie zabraknie też walki z dinozaurami, a także systemu craftingu. Zgodnie z zapowiedzią podczas zabawy stworzymy nie tylko narzędzia, ale też różnego rodzaju pułapki, budynki oraz fortyfikacje.

Istotnym elementem gry ma być także fabuła. Planeta, na którą trafia gracz, skrywa w sobie wiele tajemnic, które użytkownicy będą mogli odkrywać w trakcie rozgrywki.

Twórcy opublikowali też pierwszy zwiastun swojej produkcji, w którym pojawiły się fragmenty rozgrywki, a także nawiązanie do filmu Cast Away: Poza światem z Tomem Hanksem. Rzućcie okiem na trailer i oceńcie sami, czy nadchodzące dzieło studia Vision Edge Entertainment ma szansę odnieść sukces.

Dinos Reborn zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox i PlayStation. Gra ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku. Deweloperzy nie podali jednak dokładnej daty premiery.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!