Pacific Rim: The Black wygląda kapitalnie na nowym zwiastunie. Netflix przypomina o premierze

Radosław Krajewski
2021/02/27 10:40
0
0

Fani wielkich robotów niedługo otrzymają wartą uwagi produkcję. Najnowszy zwiastun animacji Pacific Rim zapowiada wielkie emocje.

Pacific Rim: The Black wygląda kapitalnie na nowym zwiastunie. Netflix przypomina o premierzeNetflix zaprezentował kolejny zwiastun swojej nadchodzącej animowanej produkcji. Najnowsza zapowiedź Pacific Rim: The Black zdradza kolejne fabularne szczegóły, nie zapominając o tym o widowiskowej akcji. Sceny walk Jaegerów z kaiju wyglądają rewelacyjnie i gwarantują wiele emocji. Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy zwiastun seriali anime.

Serial opowiada o dwójce rodzeństwa, którzy odnajdują porzuconego Jaegera. Przemierzają zrujnowaną przez inwazję kaiju Australię, aby odnaleźć zaginionych rodziców. Zadanie nie będzie łatwe, gdyż nastoletni chłopak i jego siostra będą musieli nauczyć się nie tylko sterować potężnym robotem, ale również przetrwać w niebezpiecznym świecie.

GramTV przedstawia:

Anime Pacific Rim: The Black zadebiutuje na Netflixie 4 marca. Platforma już wcześniej zamówiła zrealizowanie drugiego sezonu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!