Filmowy The Division wciąż powstaje. Produkcja zyskała nowego reżysera

Radosław Krajewski
2021/02/26 12:35

Netflix nie zrezygnował z produkcji The Division i właśnie ogłoszono, że stery nad filmem obejmuje nowy reżyser.

Filmowy The Division wciąż powstaje. Produkcja zyskała nowego reżyseraPrzy tak dużej liczbie growych adaptacji z łatwością można było zapomnieć, że jeszcze w 2016 roku Ubisoft zapowiedział ekranizację The Division. O projekcie na kilka miesięcy zrobiło się cicho, gdzie nie dostaliśmy żadnych nowych informacji o stanie prac nad filmem. Mogło to wynikać ze zmiany reżysera, gdyż francuski deweloper właśnie ogłosił, że to nie David Leitch wyreżyseruje film.

Leitch został zatrudniony jeszcze w kwietniu 2018 roku, tuż przed debiutem Deadpoola 2. Zanim reżyser mógł przystąpić do prac nad The Division, musiał wypełnić zobowiązania na planie Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw. Reżyser obecnie zajęty jest produkcją Bullet Train, a najwyraźniej Ubisoft i Netflix nie chcą czekać kolejnych miesięcy, aż reżyser pierwszej części Johna Wicka będzie wolny. Dlatego zastąpił go Rawson Marshall Thurber, z którym platforma streamingowa nakręciła superprodukcję Red Notice z Dwaynem Johnsonem, Ryanem Reynoldsem i Gal Gadot.

GramTV przedstawia:

Rawson Marshall Thurber rozpoczynał swoją karierę od komedii, jak kultowe Zabawy z piłką z Vincem Vaughnem i Benem Stillerem oraz Millerowie. Od 2016 roku swoje zainteresowanie skierował ku filmom akcji, dostarczając komedię kryminalną Agent i pół, a dwa lata później średnio ocenianego Drapacza chmur. Red Notice będzie sprawdzianem jego reżyserskich umiejętności w tego typu kinie. Netflix musi mu jednak ufać, dlatego powierzyli reżyserowi kolejny tak ważny projekt.

Głównymi gwiazdami widowiska są Jake Gyllenhaal oraz Jessica Chastain, którzy również wyprodukują film. Data premiery The Division nie jest jeszcze znana. Pierwotnie planowano wypuścić film w 2022 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!