Armia Umarłych na pierwszym zwiastunie. Efektowna zapowiedź filmu Snydera

Radosław Krajewski
2021/02/25 14:02

Netflix zaprezentował pierwszy widowiskowy zwiastun Armii Umarłych, najnowszego filmu Zacka Snydera.

Armia Umarłych na pierwszym zwiastunie. Efektowna zapowiedź filmu SnyderaZgodnie z obietnicą Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun swojego nadchodzącego superwidowiska Armia Umarłych. Produkcja ma rozpocząć zupełnie nową serię, która zostanie rozszerzona o kolejne filmy i seriale. Patrząc na pierwszą zapowiedź trudno się dziwić ambitnym planom platformy, gdyż zwiastun prezentuje efektowną akcję w niezwykle obiecującym świecie opanowanym przez zombie. Fani tego typu kina powinni więc zacierać już ręce na majową premierę tytułu.

Armia Umarłych opowiada o grupie najemników, którzy zatrudnieni przez właściciela jednego z kasyn, mają dokonać największego skoku w historii Las Vegas i odzyskać stracone pieniądze. Nie będzie to jednak takie proste, gdyż miasto wiele lat temu zostało odcięte od świata po wybuchu epidemii zombie.

W obsadzie znaleźli się: Dave Bautista, Ella Purnell, Garret Dillahunt, Ana de la Reguera, Theo Rossi, Nora Arnezeder, Tig Notaro, Matthias Schweighöfer, Omari Hardwick oraz Hiroyuki Sanada.

GramTV przedstawia:

Film zadebiutuje 21 maja na Netflixie.

Komentarze
1
raps19888
Gramowicz
25/02/2021 19:02

Kolejny netfikowski film klasy B w sumie jak 90% filmów z tego badziewia, pewnie będzie wątek gejowski miedzy zombiakami.