Tony Hawk zazdrości Crashowi. Na Twitterze doszło do ciekawej wymiany zdań

Mikołaj Ciesielski
2021/02/23 12:10
0
0

Wiele wskazuje na to, że Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 trafi wkrótce na kolejne platformy.

Tony Hawk zazdrości Crashowi. Na Twitterze doszło do ciekawej wymiany zdań

Niedawno informowaliśmy Was, że gra Crash Bandicoot 4: It’s About Time jeszcze w tym roku pojawi się na komputerach osobistych oraz PlayStation 5, Xboksie Series X i Nintendo Switch. Wiele wskazuje na to, że na nowe sprzęty Sony i Microsoftu oraz hybrydową konsolę Nintendo może trafić niedługo także Tony Hawk’s Pro Skater 1+2.

Wszystko przez wpis Tony’ego Hawka na portalu społecznościowym Twitter, który został skierowany do postaci popularnego jamraja. Sportowiec napisał, że jest „trochę zazdrosny, a także poprosił Crasha o pomoc w dostarczeniu produkcji sygnowanych swoim nazwiskiem na kolejne platformy.

Post doczekał się odpowiedzi ze strony oficjalnego konta serii Crash Bandicoot, a do dyskusji dołączył również amerykański oddział Nintendo oraz Activision. Wpisy obu firm wskazują, że coś jest na rzeczy i wkrótce możemy spodziewać się oficjalnych zapowiedzi.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że gra Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 zadebiutowała na rynku we wrześniu ubiegłego roku. Tytuł jest dostępny na komputerach osobistych (wyłącznie Epic Games Store), a także konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!