Ukryjcie psy, bo nadchodzi Cruella. Pierwszy zwiastun pozytywnym zaskoczeniem

Radosław Krajewski
2021/02/17 14:15
1
0

Disney zaprezentował pierwszy zwiastun Cruelli z Emmą Stone. Wiele wskazuje, że szykuje się nowy hit.

Ukryjcie psy, bo nadchodzi Cruella. Pierwszy zwiastun pozytywnym zaskoczeniemDawno, dawno temu, za siedmioma górami, Disney zapowiedział aktorski prequel 101 Dalmatyńczyków. Film miał opowiedzieć historię słynnej Cruelli De Mon i przedstawić jej obsesję do futer z psich skór. Projekt ogłoszono jeszcze w 2011 roku, a pięć lat później do obsady dołączyła Emma Stone w głównej roli. Produkcja miała zadebiutować w okresie świątecznym ubiegłego roku, ale z powodu pandemii Disney przesunął pojawienie się filmu w kinach na wiosnę bieżącego roku. Skoro premiera obrazu zbliża się wielkimi krokami, to studio rozpoczęło kampanię marketingową. Z tej okazji otrzymaliśmy pierwszy zwiastun produkcji, który nastraja niezwykle optymistycznie.

Akcja filmu przeniesie nas do Londynu lat 70-tych, pośród punkrockowej rewolucji, którą podąża za młodą grifterką imieniem Estella. Dziewczyna jest bystra i kreatywna, a także zdeterminowana, by zyskać sławę dzięki swoim projektom. Zaprzyjaźnia się z parą młodych złodziei, którzy doceniają jej nikczemne usposobienie i razem budują życie na londyńskich ulicach. Pewnego dnia modowy talent Estelli przykuwa uwagę baronowej von Hellman, legendy branży, która jest niesamowicie szykowna i przerażająco wytworna. Ale ich relacja wprawia w ruch nieoczekiwany bieg wydarzeń, które sprawiają, że Estella przemieni się w straszliwą i potworną Cruellą De Mon.

Reżyserem Cruelli jest Craig Gillespie, który dla Disneya nakręcił Ramię za milion dolarów oraz Czas próby. Jego ostatnim filmem jest Jestem najlepsza. Ja, Tonya. W obsadzie znaleźli się: Emma Stone (Cruella De Mon), Emma Thompson (baronowa von Hellman), Joel Fry (Jasper Badun), Paul Walter Hauser (Horace Badun), Emily Beecham (Anita), Mark Strong (Boris), Kirby Howell-Baptiste (Tabitha) oraz Jamie Demetriou (Gerald).

Cruella zadebiutuje w kinach na całym świecie 28 maja.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Khalid
Gramowicz
17/02/2021 14:54

Emma Stone i Emma Thompson w jednym filmie. No no :) Świetne aktorki.