Chivalry 2 z datą premiery i krwawymi fragmentami rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2021/02/12 10:00
1
0

Deweloperzy ujawnili również, kiedy przeprowadzone zostaną zamknięte beta testy.

Chivalry 2 z datą premiery i krwawymi fragmentami rozgrywki

Chivalry 2 zapowiedziano na targach E3 2019. Produkcja miała zadebiutować na rynku w ubiegłym roku, jednak już w sierpniu deweloperzy poinformowali, że na premierę gry będziemy musieli zaczekać nieco dłużej. Wczoraj ekipa Torn Banner Studio postanowiła nie trzymać fanów dłużej w niepewności i ujawniła, że Chivalry 2 trafi do sprzedaży 8 czerwca bieżącego roku.

Twórcy opublikowali też nowy materiał wideo, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki. Filmik pokazuje, że tytuł będzie obfitował w krwawe i brutalne starcia, w których użytkownicy będą mieli okazję wykorzystać wiele zróżnicowanych broni.

Ponadto wideo zdradza, że w dniach 26-29 marca odbędą się zamknięte beta testy Chivalry 2, do których dostęp otrzymają wszyscy gracze, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego.

Przypomnijmy, że Chivalry 2 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Warto również wspomnieć, że tytuł będzie wspierał funkcję cross-play na wszystkich wymienionych platformach.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
12/02/2021 16:51

Jak dla mnie te rzucanie bronią jest tandetne. W tamtych czasach zwykle się to nie zdarzało, bo pozbycie się broni to prawie pewna śmierć, a rzut nie dawał pewności trafienia, a tym bardziej zabicia przeciwnika. Już prędzej zrozumiem te rzucanie kurczakiem, który nie jest bronią, ale samą bronią nie.