Wiosenny pokaz Epic Games Store i zapowiedź wyprzedaży

Wincenty Wawrzyniak
2021/02/10 16:50
0
0

Przedstawiciele firmy Epic Games zapowiedzieli pokaz nowych gier, które w najbliższej przyszłości pojawią się w sklepie. W dniu transmisji wystartuje również wyprzedaż.

Na łamach oficjalnego bloga Epic Games opublikowano niedawno artykuł zapowiadający wydarzenie Wiosenna wyprzedaż-pokaz, w ramach którego korporacja oficjalnie zapowie gry mające jeszcze w tym roku trafić do sklepu Epic Games Store. Zainteresowani będą mogli obejrzeć transmisję na kanale Epic Games w serwisie streamingowym Twitch już jutro, czyli 11 lutego o godzinie 20:00 polskiego czasu. Najprawdopodobniej – jeśli weźmiemy pod uwagę ostatnie informacje – mowa tutaj o tytułach na wyłączność. Tych ma być w przygotowaniu więcej, niż pojawiło się do tej pory w sklepie, co oznacza, że możemy przygotowywać się na ciekawe zapowiedzi.

Wiosenny pokaz Epic Games Store i zapowiedź wyprzedaży

GramTV przedstawia:

Warto dodać, iż tego samego dnia, razem z transmisją na żywo, w sklepie wystartuje Wiosenna Wyprzedaż. Dowiedzieliśmy się, że przecenione zostaną między innymi takie tytuły, jak Star Wars: Squadrons, SnowRunner, Cyberpunk 2077, Assassin’s Creed: Valhalla, Hades czy Star Wars Jedi: Fallen Order. Wyprzedaż będzie trwać od 11 lutego od godziny 17:00 polskiego czasu do 25 lutego, również do godziny 17:00 polskiego czasu. Listę tytułów, które zostaną przecenione, znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!