The Division 2 w nowym wydaniu. Next-genowy patch i crossover z Resident Evil

Maria Wawrzyniak
2021/02/07 08:00
1
0

Gra otrzymała aktualizację dla sprzętów nowej generacji oraz motywy z serii Resident Evil. W sieci pojawiło się również porównanie graficzne wersji PS5 i XSX.

Kilka dni temu gra Tom Clancy’s The Division 2 doczekała się ważnej aktualizacji, która wprowadziła pełne wsparcie dla rozdzielczości 4K oraz rozgrywki w 60 klatkach na sekundę na sprzęcie nowej generacji, czyli konsolach PlayStation 5 oraz Xboksach Series X i Series S. Ponadto w grze pojawiły się motywy z serii Resident Evil z okazji 25-lecia marki, które będziemy obchodzić już w marcu bieżącego roku (warto wspomnieć, że Capcom uruchomiło specjalną stronę internetową, którą znajdziecie pod tym adresem).

Mamy do czynienia z dość konkretnym crossoverem; jak czytamy w oficjalnej wiadomości będącej prezentacją szczegółów dotyczących wydarzenia, w ramach świętowania gracze mogą zgarnąć aż dwadzieścia jeden nowych, unikalnych przedmiotów nawiązujących do oryginalnej trylogii Resident Evil. Ponadto każdy, kto zaloguje się do gry podczas trwania eventu, otrzyma strój RPD Leona Kennedy’ego. Oprócz tego do zdobycia jest chociażby strój S.T.A.R.S. Chrisa Redfielda czy Jill Valentine. Crossover odblokowuje dostęp do codziennych misji, za których wykonanie otrzymamy trofea do plecaków oraz opaski na ramię. Szczegóły znajdziecie tutaj.

GramTV przedstawia:

Aktualizacja zmniejszyła przy okazji koszt optymalizacji ekwipunku aż o 75% i wprowadziła szereg poprawek – pełną listę można znaleźć pod tym adresem. Na koniec warto jeszcze obejrzeć powyższy materiał; użytkownik ElAnalistaDeBits postanowił sprawdzić, czy (i jak bardzo) wersje na PS5 oraz Xboksa Series X i S jakkolwiek się od siebie różnią w kwestii graficznej oraz technicznej. Przypomnijmy jeszcze, że Tom Clancy’s The Division 2 zadebiutowało 15 marca 2019 roku na komputerach osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Zainteresowanych grą zapraszamy do lektury naszej recenzji, którą napisał Michał Muradin Grabowski.

The Division 2 w nowym wydaniu. Next-genowy patch i crossover z Resident Evil

Komentarze
1
Kash28
Gramowicz
07/02/2021 13:25

Wygląda to na bugga, bo nie ma żadnych elementów/efektów "dymu" to damo tyczy sie odbić... Będzie patch co to naprawi...