Nowe zdjęcia ze Spider-Mana 3 zdradzają alternatywny świat? Holland o pracy na planie

Radosław Krajewski
2021/02/01 11:30

Pojawiło się kolejne zdjęcie ze Spider-Mana 3, które intryguje ogromnym plakatem na ścianie budynku z wizerunkiem superbohatera.

Nowe zdjęcia ze Spider-Mana 3 zdradzają alternatywny świat? Holland o pracy na planieW sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu produkcji trzeciej części Spider-Mana. Widzimy na nich dublera Toma Hollanda w stroju do performance capture, który przymierza się do nakręcenia sceny kaskaderskiej. Intrygująca jest sceneria podczas nagrywania ujęcia, szczególnie wielki plakat z wizerunkiem Spider-Mana na fasadzie jednego z budynków. Opatrzony jest on napisem „Darmowe zdjęcia i autografy”. Czyżby Peter Parker zamierzał poprawić swój wizerunek, a może to scena pochodząca z alternatywnej rzeczywistości?

W scenie po napisach ze Spider-Man: Daleko od domu tożsamość superbohatera zostaje ujawniona przed całym światem. Dodatkowo Parker zostaje oskarżony o morderstwo. Według plotek w filmie pojawi się Matt Murdock, znany również jako Daredevil, który będzie adwokatem dla młodego bohatera. Wielki plakat może więc zdradzać, że Spider-Man został oczyszczony z zarzutów, ale musi zmagać się z opinią publiczną, która nie wierzy w jego niewinność. Stąd prosty gest jak rozdawanie zdjęć z autografami. Może być to również pozostałość po czasach sprzed wydarzeń w drugiej części serii, jako że na plakacie superbohater widnieje w kostiumie znanym z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów.

Wczytywanie ramki mediów.

Inną możliwością jest przeniesienie się Petera Parkera do alternatywnego świata, gdzie Spider-Man nigdy nie popadł w tak poważne tarapaty. Superbohatera nadal jest kochanym przez ludzi idolem, który nie utracił swojego celebryckiego statusu. Na rozwiązanie tej zagadki przyjdzie nam poczekać prawdopodobnie do premiery filmu. A według Toma Hollanda będzie na co czekać. Aktor na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie w stroju Spider-Mana wraz ze swoim bratem z podpisem, że wczorajszy dzień na planie był jednym z jego najważniejszych momentów w całej karierze.

Dzisiejszy dzień był jednym z najważniejszych wydarzeń w mojej karierze. Dla tych z was, którzy tam byli, wiecie o czym mówię, a dla reszty, którzy nie byli obecni, lepiej zapnijcie pasy!!!

GramTV przedstawia:

W ostatnim czasie pojawiło się wiele plotek wokół przyszłości Spider-Mana w uniwersum Marvela. Niektóre sugerują, że czwarta część powstaje równocześnie do trzeciej, a Sony Pictures podpisało nową umowę z Marvelem na wykorzystanie tego bohatera w kolejnych filmach z serii. Rzeczywistość może być jednak zupełnie inna i japońska firma będzie musiała sprzedać prawa do Pajączka i pozostałych postaci z jego świata Marvelowi.

Datę premiery Spider-Mana 3 wyznaczono na 17 grudnia 2021 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!