Factorio stało się jeszcze lepsze. Patch 1.1 naprawił wszystkie pozostałe błędy

Maria Wawrzyniak
2021/02/01 15:45
0
0

Deweloperzy ze studia Wube Software udostępnili nową aktualizację do gry Factorio, w której usunięto łącznie 230 błędów i mniejszych problemów.

Dwa dni temu studio Wube Software poinformowało (podajemy za serwisem Attack of the Fanboy) na oficjalnym blogu gry Factorio o najnowszej aktualizacji z numerem 1.1. Dla wielu miłośników produkcji jest to bardzo ważna łatka – dzięki niej wyeliminowano wszystkie dotychczasowe błędy, które w ciągu ostatnich tygodni nie tylko zauważyli sami deweloperzy, ale także te, które na forum zgłaszali sami gracze.Factorio stało się jeszcze lepsze. Patch 1.1 naprawił wszystkie pozostałe błędyŁącznie naprawiono 150 błędów oraz 80 mniejszych problemów. Studio zapewniło, że na ten moment na forum gry Factorio nie ma już zgłoszonego żadnego (nawet jednego!) problemu, co w żartach porównali do wysprzątania kuchni i rozpoczęciu gotowania na nowo. To jednak nie wszystko.

Oprócz poprawek patch dodał do gry możliwość odwracania niektórych planów budowy (blueprint flip) – deweloperzy wysłuchali swojej społeczności, która o tę funkcję dopraszała się już od dobrych kilkunastu miesięcy. Ulepszono również system poruszania się pająkami, w tym również nawigowania pomiędzy punktami orientacyjnymi. Warto też dodać, że skrócono czas autozapisu gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Factorio zadebiutowało w pełnej wersji 14 sierpnia ubiegłego roku wyłącznie na komputerach osobistych. Od 24 grudnia 2012 roku produkcja była dostępna w ramach wczesnego dostępu – na przestrzeni lat zdobyła zaufanie sporej grupy graczy, którzy zachwalają produkcję.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!