Project: Mara – nowe dzieło Ninja Theory zachwyca fotorealistyczną grafiką

Mikołaj Ciesielski
2021/01/18 19:20
0
0

Twórcy Hellblade przybliżają nieco szczegółów na temat swojej tajemniczej produkcji.

Project: Mara – nowe dzieło Ninja Theory zachwyca fotorealistyczną grafiką

Project: Mara zapowiedziano w styczniu 2020 roku. Dowiedzieliśmy się wówczas, że Ninja Theory ma zamiar stworzyć coś w rodzaju eksperymentalnego horroru, w którym zwiedzimy wyłącznie jedną lokację i poznamy jedną postać. Twórcy zdradzili również, że ich głównym celem jest pokazanie prawdziwego oblicza mentalnego chaosu.

O grze wciąż wiadomo niewiele, ale Tameem Antoniades, współzałożyciel Ninja Theory, postanowił zdradzić kolejne szczegóły na temat Project: Mara. W opublikowanym wideo nie zabrakło też kilku materiałów ze wspomnianej produkcji, dzięki którym dowiedzieliśmy się, że deweloperzy planują zachwycić graczy fotorealistyczną oprawą wizualną.

Akcja Project: Mara zostanie osadzona w apartamencie, który istnieje w rzeczywistości. Zespół Ninja Theory postawił sobie za cel dokładne odwzorowanie tego miejsca, co prezentowane jest w opublikowanym wideo. Twórcy chcą stworzyć produkcję, która zapewni zupełnie nowe doświadczenie. Tytuł ma również za zadanie pokazać sposób, w jaki deweloperzy będą projektować swoje kolejne gry.

Warto wspomnieć, że studio Ninja Theory pracuje obecnie nie tylko nad Project: Mara, ale także nad Hellblade II: Senua’s Saga, czyli kontynuacją Hellblade: Senua’s Sacrifice.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!