Nowi Pogromcy duchów na świeżym zdjęciu z filmu. Młoda ekipa przejmuje stery

Radosław Krajewski
2021/01/18 14:10
6
0

Sony Pictures rozpoczęło promocję kolejnej części Ghostbusters, prezentując nowe zdjęcie z filmu.

Nowi Pogromcy duchów na świeżym zdjęciu z filmu. Młoda ekipa przejmuje stery

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z Pogromców duchów. Dziedzictwo, prezentujące młodych bohaterów filmu. Możemy więc bliżej przyjrzeć się nastoletniej ekipie w charakterystycznym samochodzie należącym do pierwotnej drużyny Ghostbusterów. Sony Pictures dało jasny znak, że rozpoczęli kampanię marketingową swojego nadchodzącego widowiska. Wkrótce powinniśmy otrzymać kolejne materiały z filmu.

Nowa odsłona popularnej serii opowie historię grupy dzieciaków, które potrzebują pomocy Pogromcy duchów, gdy natrafiają na nadprzyrodzone siły. Nowych Ghosbusterów wyreżyseruje Jason Reitman, który ma na koncie Juno, W chmurach oraz Tully.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Sigourney Weaver, Dan Aykroyd, Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Paul Rudd, Bokeem Woodbine, Ernie Hudson i Bill Murray.

Pogromców duchów. Dziedzictwo zadebiutuje w kinach 11 czerwca 2021 roku.

Komentarze
6
Khalid
Gramowicz
18/01/2021 17:47

Jedno pytanie... po co?

alex1112
Gramowicz
18/01/2021 16:53
Kash28 napisał:

Boszeeeeeee.... Zróbcie kontynuację godną pierwowzoru... Dzizas wersja z samimi kobietami... Dramat... Teraz z dziećmi... Później będzie z kotami? Kaczkami? Może Kaczora Howarda wykorzystają na nowoXD

W zasadzie to kontynuacja istniej pod postacią gry Ghostbusters the video game. Niedawno zremasterowanej.

Co do filmu to wydaje mi się, że targetem będzie przerzedziwszy dzieciarnia.

Renchar
Gramowicz
18/01/2021 16:46

To taki zarąbisty Dreed co był słabo wypromowany i ledwo się zwrócił w kinach, ale za to na płytach DVD i Blu ray zarobił krocie ne otrzyma nigdy 2 części. Za to pogromcy duchów gdzie koszt produkcji poprzedniej części z babkami się nie zwrócił płyty słabo się sprzedają ale, kasę na kolejną część i tak znajdują jak to jest możliwe.
Trwa Wczytywanie