Epic Games Store z nową darmową grą! Odbierz genialnego RPG-a

Radosław Krajewski
2020/12/30 17:00
2
0

W sklepie Epic Games czeka kolejna darmowa gra. Tym razem znalazło się coś dla fanów gier RPG.

Przedostatni dzień darmowych gier od Epic Games Store jest ukłonem dla wszystkich fanów gatunku hack’n’slash. Sklep za darmo udostępnił Torchlight II, czyli popularnego RPG-a z 2012 roku. Na przypisanie gry do własnego konta macie czas do jutra do godziny 17:00 czasu polskiego. Aby odebrać produkcję, należy przejść do karty gry w sklepie i kliknąć przycisk „Pobierz”.

Epic Games Store z nową darmową grą! Odbierz genialnego RPG-a

Torchlight II to kontynuacja hack’n’slasha z 2009 roku, który uważany jest za jednego z najlepszych przedstawicieli swojego gatunku. W grze wcielamy się w stworzonego przez nas bohatera, który przemierza świat, aby pokonać złoczyńcę stojącego za wykradnięciem esencji mocy smoka Odraka oraz zniszczeniem tytułowego górniczego miasteczka. Podczas przygody będziemy rozwijać naszą postać za pomocą kilku drzewek umiejętności oraz zdobyć nowe wyposażenie, dzięki któremu sprawniej będziemy rozprawiać się z hordami przeciwników.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Epic Games Store od 17 grudnia rozdaje codziennie inną darmową grę. Oferta skończy się 1 grudnia o godzinie 17:00. Jeżeli nie możecie doczekać się tytułu ostatniej gry za darmo, powinniście sprawdzić listę darmowych tytułów oferowanych przez sklep, która jakiś czas temu pojawiła się w sieci.

Komentarze
2
Kash28
Gramowicz
31/12/2020 10:08

Takie to RPG jak ze mnie zakonnik...

H&S nic więcej imo całkiem dobry.

halSMic
Gramowicz
30/12/2020 17:35

szkoda że już raz rozdawali ten tytuł za darmo :/