Darkest Dungeon za darmo w sklepie Epic Games Store – brać i grać!

Wincenty Wawrzyniak
2020/12/25 17:15
0
0

W internetowym sklepie Epic Games Store udostępniono dziś kolejną grę, którą możemy odbierać całkowicie za darmo – tym razem jest to genialne Darkest Dungeon.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego w sklepie Epic Games Store udostępniono kolejną grę, którą możemy pobierać całkowicie za darmo. Tym razem mowa o bardzo znanej i jeszcze bardziej lubianej produkcji od kanadyjskiego studia Red Hook, czyli Darkest Dungeon. Choć raczej nie musimy tytułu przedstawiać, przypomnijmy, że jest to wymagająca turowa gra RPG utrzymana w klimatach mrocznego fantasy. To także opowieść o stresie, z którym zmagać muszą się poszukiwacze przygód.

Darkest Dungeon za darmo w sklepie Epic Games Store – brać i grać!

GramTV przedstawia:

Dodatkowo za darmo możecie pobierać Darkest Dungeon: The Musketeer, czyli dodatek z nową klasą postaci, dostępną wcześniej wyłącznie dla graczy, którzy wsparli grę na Kickstarterze. Jeśli zaś chodzi o rozszerzenie do produkcji pod tytułem The Color of Madness, również w sklepie Epic Games Store DLC jest aktualnie dostępne w promocyjnej cenie za jedyne 6,80 złotych. Pozostaje więc brać i grać! Darkest Dungeon zadebiutowało pierwotnie w 2016 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation Vita. W kolejnych latach gra pojawiła się również na urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz konsolach Nintendo Switch i Xbox One

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!