Epic Games rozdaje kolejny prezent – odbierajcie grę za darmo

Wincenty Wawrzyniak
2020/12/20 17:10
2
0

W internetowym sklepie Epic Games Store udostępniono dziś kolejną grę, którą możemy odbierać całkowicie za darmo – Defense Grid: The Awakening.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego w sklepie Epic Games Store udostępniono kolejną grę, którą możemy pobierać całkowicie za darmo. Tym razem mowa o Defense Grid: The Awakening, czyli grze strategicznej typu tower defense od studia Hidden Path Entertainment. Jak czytamy w opisie produktu, tytuł przypadnie do gustu graczom o każdym poziomie umiejętności.

Co wcale nie oznacza, że jest to produkcja łatwa! Naszym głównym zadaniem jest bowiem przetrwanie kolejnych fal wrogów. To od gracza zależy, czy (i jak) uda się nam je powstrzymać – musimy budować w strategicznych miejscach wokół bazy umocnione wieże, korzystając przy tym z intuicyjnego sterowania.

Epic Games rozdaje kolejny prezent – odbierajcie grę za darmo

GramTV przedstawia:

Co dokładnie oferuje Defense Grid: The Awakening? Około 8 godzin rozgrywki głównej i wiele dodatkowych godzin w trybie wyzwań, 20 oryginalnych środowisk z różnie umiejscowionymi drogami, lokacjami dla wież oraz wolnymi przestrzeniami, które trzeba wziąć pod uwagę podczas planowania strategii.

Zmierzymy się łącznie z 15 różnymi rodzajami wrogów, którzy stają się coraz silniejsi i stosują przeróżne strategie, żeby obejść systemy obronne gracza. Gracze mają do dyspozycji 10 rodzajów wież i po 3 poziomy zdolności dla każdego rodzaju. Każda wieża oferuje unikalne korzyści w zależności od jej ustawienia, na przykład atak na jednostki w zasięgu wzroku lub prowadzenie ognia po trajektorii balistycznej. Miłego grania!

Komentarze
2
Fun_g_1_2_3
Gramowicz
20/12/2020 18:47

Co nie zmienia faktu, że metoda sprawdzania korereaśniego systemu ocen gier okazała się kolejny rok celna:

Oddworld New 'n' Tasty

Night in the Woods

Darkest Dungeon

Jurassic World Evolutio

Do listy mogłem dopisać My Time at Portia bo też się przewinęła na koreańskiej stronie, ale zostawiłem ją w takim stanie w jakim znalazłem w sieci.

5 z 15 przewidzianych to nie taki zły wynik :-)

alex1112
Gramowicz
20/12/2020 17:49

Wygląda na to że ta lista jest prawdopodobnie prawdziwa.

17 grudnia – Cities: Skylines

18 grudnia – Oddworld: New’n’Tasty

19 grudnia – The Long Dark

20 grudnia – Defense Grid

21 grudnia – Alien: Isolation

22 grudnia – Metro 2033

23 grudnia – Tropico 5

24 grudnia – Inside

25 grudnia – Darkest Dungeon

26 grudnia – My Time at Portia

27 grudnia – Night in the Woods

28 grudnia – Stranded Deep

29 grudnia – Solitairica

30 grudnia – Torchlight II

31 grudnia – Jurassic World Evolution