Krwiożercze dinozaury na zwiastunie drugiego sezonu Parku Jurajskiego: Obóz Kredowy. Znamy datę premiery

Radosław Krajewski
2020/12/17 16:25
0
0

Netflix opublikował pierwszy zwiastun drugiego sezonu Parku Jurajskiego: Obóz Kredowy. Nowe odcinki pojawią się już na początku przyszłego roku.

Park Jurajski: Obóz Kredowy powraca szybciej, niż moglibyśmy oczekiwać. Pierwszy sezon zadebiutował 18 września bieżącego roku, a kolejna seria pojawi się już w styczniu. Rzadko kiedy na nowe odcinki mamy okazję czekać krócej niż pół roku. Z tej okazji Netflix podzielił się świeżym zwiastunem z drugiego sezonu, przedstawiając, w jakie kolejne tarapaty wpadną główni bohaterowie.

Krwiożercze dinozaury na zwiastunie drugiego sezonu Parku Jurajskiego: Obóz Kredowy. Znamy datę premiery

Akcja serialu Park Jurajski: Obóz Kredowy toczy się w tym samym planie czasowym, co hitowy Jurassic World. Opowiada o grupie sześciu nastolatków biorących udział w nowym obozie przygodowym po drugiej stronie Isla Nublar. Gdy dinozaury zaczynają siać na wyspie spustoszenie, dzieciaki uświadamiają sobie, że jeśli chcą przeżyć, muszą ze sobą współpracować. Pozostawieni sami sobie i pozbawieni możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym obozowicze przełamią lody i staną się najpierw przyjaciółmi, a później wręcz rodziną.

GramTV przedstawia:

Animowany serial od Universal Pictures i DreamWorks Animation powróci już 22 stycznia 2021 roku. Producentami serii są Steven Spielberg, Colin Trevorrow oraz Frank Marshall.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!