Darmowa aktualizacja gry Star Wars: Squadrons już dostępna

Maria Wawrzyniak
2020/12/13 14:00
0
0

Deweloperzy z Motive Studios udostępnili aktualizację z numerem 4.0 do gry Star Wars: Squadrons. Gracze mogą już testować dwa nowe statki: B-wing i TIE Defender.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, gra Star Wars: Squadrons doczekała się (podajemy za serwisem PC Gamer) darmowej aktualizacji z numerem 4.0. Deweloperzy z Motive Studios udostępnili dwa nowe statki: B-winga oraz TIE Defendera. Dodatkowo łatka ma wyeliminować część błędów, dodać obsługę kontrolera TrackIR i ulepszyć system matchmakingu w grze wieloosobowej. Ostatnia aktualizacja, która została udostępniona 25 listopada, dodała do gry nową mapę Fostar Haven, która została odpowiednio zmieniona i dostosowana do rozgrywek sieciowych – wcześniej bowiem wielu mogło kojarzyć ją z jedną z misji kampanii fabularnej.

W najnowszej aktualizacji wspomniana mapa doczekała się kilku usprawnień, a gracze posiadający PlayStation 5 mogą liczyć na naprawienie błędu związanego z rozmywaniem się ekranu. Użytkownicy PS4 otrzymali z kolei ulepszenia wersji VR – łatka usunęła błąd, który sprawiał, że niektóre elementy gry z jakiegoś powodu się dublowały. Przypomnijmy, że Star Wars: Squadrons zadebiutowało 2 października na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeżeli chcecie być na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi produkcji, zapraszamy pod ten adres. Naszą recenzję gry znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Darmowa aktualizacja gry Star Wars: Squadrons już dostępna

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!