CryoSpace – izometryczny horror inspirowany Obcym zmierza na PC

Mikołaj Ciesielski
2020/11/26 11:25

Interesująca propozycja dla fanów science-fiction i dzieła Ridleya Scotta.

CryoSpace – izometryczny horror inspirowany Obcym zmierza na PCWydawca Games Operators zapowiedział nowy izometryczny horror inspirowany w dużej mierze filmami z serii Obcy, a także twórczością Philipa K. Dicka. CryoSpace zmierza na komputery osobiste i ma zadebiutować w 2022 roku. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest Kuklam Studios. Wraz z pierwszymi informacjami na temat wspomnianego tytułu do sieci trafił również pierwszy zwiastun, zawierający fragmenty rozgrywki.

W CryoSpace głównym zadaniem graczy jest eksploracja wraku statku kosmicznego, który stanie się także ich domem. Użytkownicy muszą zbudować bezpieczną przystań, zebrać niezbędne zapasy oraz odnaleźć innych ocalałych. Cały czas trzeba się mieć jednak na baczności, ponieważ miejsce jest pełne niebezpiecznych pułapek oraz niezidentyfikowanych form życia.

GramTV przedstawia:

W produkcji Kuklam Studios nie zabraknie też różnego rodzaju zagadek oraz walki. Gracze będą mogli bowiem stawić czoła dziwnym stworzeniom. Ważnym elementem rozgrywki jest również odpowiednie zarządzanie zasobami.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!