Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Hitman 3 z nową mapą i nawet 300 NPC-ami naraz; twórcy podgrzewają atmosferę

Maria Wawrzyniak
2020/11/24 23:00

Deweloperzy ze studia IO Interactive postanawiają podgrzać atmosferę wokół zbliżającej się powoli premiery Hitmana III. Oto kolejna lokacja z gry – Chongqing.

Choć do premiery gry Hitman III pozostało jeszcze sporo czasu, deweloperzy ze studia IO Interactive nie zamierzają dawać miłośnikom cyklu chwili na wytchnienie. W sierpniu poznaliśmy jedną z lokacji, które przyjdzie nam zwiedzić podczas zabawy w najnowszą odsłonę serii – angielskie Dartmoor inspirowane kryminałami Edgara Allana Poego i Arthura Conana Doyle’a. Nieco później otrzymaliśmy wymagania sprzętowe oraz datę premiery i informacje o darmowej przesiadce na konsole nowej generacji.

W bieżącym miesiącu cykl Hitman obchodził także swoje 20. urodziny – z tej okazji twórcy podzielili się ciekawymi statystykami, przypominając o trzeciej części. A jakby tego było mało, kilka dni temu IO Interactive ujawniło Project 007, czyli swoją nową grę, która opowie o przygodach Jamesa Bonda.

GramTV przedstawia:

Dzisiaj przychodzimy do Was z kolejnymi szczegółami na temat Hitmana III. Deweloperzy zaprezentowali kolejną lokację (podajemy za serwisem Eurogamer), tym razem będącą chińskim Chongqing. Mapa praktycznie od razu budzi skojarzenia z cyberpunkowymi klimatami. Co jednak ciekawe, w powyższym materiale możemy zobaczyć konkretną scenę, w której nasz Agent 47 znajduje się w sali pełnej postaci niezależnych.

Twórcy wyjaśnili, że produkcja ma zapewnić – ich zdaniem – wsparcie dla nawet 300 aktywnych NPC-ów naraz. Potwierdzono, że Hitman III zadziała w rozdzielczości 4K, HDR oraz 60 klatkach na sekundę na konsolach. Brzmi ciekawie. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że produkcja ma zadebiutować na rynku 20 stycznia 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. W planach jest również wydanie na konsolę Nintendo Switch.Hitman 3 z nową mapą i nawet 300 NPC-ami naraz; twórcy podgrzewają atmosferę

Komentarze
3
Sanders-sama
Gramowicz
25/11/2020 15:43

Znowu prześcigają się w generowaniu "fake" tłumów, a potem kompy będzie zarzynać.

gamerBOY
Gramowicz
25/11/2020 08:56

Jedna z lepszych gier skradankowych. IO kłuje żelazo póki gorące i od 2016 dostarcza coraz to nowe mapy i sposoby eksterminacji na długie godziny. Gdzie jest się pytam Fisher i Snake w nowej lepszej formie!

Gregario
Gramowicz
25/11/2020 04:27

Jakaś miła odmiana, a nie ciągle tylko RT i RT ;)