Deluxe Edition Demon’s Souls pod ostrzałem. Dodatki niewarte zachodu?

LM
2020/11/14 13:10
2
0

Fani gier From Software szybko podsumowali atrakcje przygotowane przez Bluepoint dla edycji Deluxe.

Deluxe Edition Demon’s Souls pod ostrzałem. Dodatki niewarte zachodu?

Wyczekiwany przez graczy remake Demon’s Souls trafił na konsole PlayStation 5 i chociaż wedle przedstawicieli mediów mamy do czynienia z kolejną udaną produkcją, to nie wszystko poszło zgodnie z planem. Mowa tu o specjalnych dodatkach do gry, które Sony sprzedawało w ramach 20 dolarów droższej edycji Digital Deluxe.

Jak informują użytkownicy forum reddit, oferowane w ramach paczki bronie, to nic innego, jak okraszone innymi skórkami elementy uzbrojenia z podstawki. Gracze narzekają nie tylko na ten sam zestaw ruchów, co w standardowych wersjach, ale fakt, że broni tych nie da się ulepszać za pomocą materiałów rzemieślniczych. Dodatkowo niskie wymagania startowe broni sugerują, że nabywcy Deluxe prędzej wykorzystają je do uprzykrzania życia innym graczom, niż starć z bossami. Jednym słowem reddit mówi „nie” dodatkowym 20 dolarom.

GramTV przedstawia:

Oczywiście niewykluczone, że w odpowiedzi na głosy krytyki Bluepoint zmieni zasady dotyczące craftingu, ale niesmak z pewnością pozostanie, szczególnie u każdego, kto przyjmie taką inwazję na niskim poziomie.

Demon’s Souls dostępne jest wyłącznie na PS5.

Komentarze
2
Kash28
Gramowicz
15/11/2020 12:45

Przecież nie od dzisiaj wiadomo że znaczna część bajerów Delux Edition nic nie daje... Ktoś się czuje delux bo extra pakiet ruchów? Czy extra broń która z reguły jest zaprojektowana tak aby korzystać z niej na start a później zmienić na coś lepszego. To normalne... Według mnie Pełno prawny tytuł za który płacimy obecnie 350zł powinien być pozbawiony wersji delux za kolejne 100zł. To chore. Wersja delux to powinny być jakieś gadzety z swiata gry... Ewentualnie jakis game pass czyli dostęp do dodatków które są powtierdzone. Tylko tyle.

Kafar
Gramowicz
14/11/2020 13:33

No niech nie winią developera że są frajerami, tylko rodziców.