Jyn Erso jednak przeżyła? Felicity Jones o szansach powrotu jej bohaterki

Radosław Krajewski
2020/11/05 11:35
0
0

Aktorka wypowiedziała się o powrocie do roli Jyn Erso w ewentualnej kontynuacji.

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie to jeden z najlepiej ocenianych filmów z serii od czasu, gdy pieczę nad nią przejął Disney. Produkcja stawiała na mroczniejszą i poważniejszą historię z zakończeniem, które mogło zaskoczyć sporą część widzów, gdzie główna bohaterka Jyn Erso i jej kompan Cassian Andora umierają na planecie Scarif. Studio znalazło rozwiązanie dla drugiej z postaci, która otrzymała własny serial, rozgrywający się przed wydarzeniami z filmu. W niedawnym wywiadzie odtwórczyni roli Jyn Erso, Felicity Jones, wypowiedziała się o jej potencjalnym powrocie do serii.

Jyn Erso jednak przeżyła? Felicity Jones o szansach powrotu jej bohaterki

„Zawsze powtarzam, że reinkarnacja jest całkowicie możliwa w świecie Gwiezdnych wojen. Czuję, że Jyn ma niedokończone sprawy. Wydaje mi się, że byłoby fascynujące zobaczyć, jak ona się starzeje, staje się mądrzejsza i walczy z ciemnymi siłami we wszechświecie” – wyznała aktorka.

GramTV przedstawia:

Jej wypowiedź jasno sugeruje, że Jones nie chce powracać do tej postaci w prequelu, ale chętnie wzięłaby udział w kontynuacji przygód jej bohaterki. Taka koncepcja byłaby kłopotliwa dla Lucasfilm, który musiałby wymyślić dobry powód na wskrzeszenie tej postaci, co mogłoby nie spodobać się wielu fanom Łotra 1. Nie możemy wykluczyć, że Jyn Erson w ogóle nie pojawi się w serialu o Cassianie Andorze, ale jest to bardzo mało prawdopodobne, gdyż bohaterowie poznali się podczas wspólnych przygód przedstawionych w filmie.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!