Dla Cohena prace nad drugim Boratem mogły zakończyć się tragicznie. Aktor publikuje nagranie

Radosław Krajewski
2020/10/28 10:30
5
0

Sacha Baron Cohen udostępnił nagranie wyciętej sceny, prezentującą niebezpieczną sytuację, która spotkała go podczas produkcji filmu.

Borat Subsequent Moviefilm w premierowy weekend stał się hitem platformy Amazon Prime Video. Firma nie podała dokładnych danych, ale według wstępnych analiz produkcję obejrzały dziesiątki milionów osób na całym świecie. O filmie nie przestaje być głośno, a to za sprawą nowych informacji, które wychodzą na światło dzienne. Jedną z nich postanowił podzielić się sam odtwórca roli Borata.

Dla Cohena prace nad drugim Boratem mogły zakończyć się tragicznie. Aktor publikuje nagranie

Sacha Baron Cohen przed premierą filmu udzielił wywiadu, w którym opowiedział o jednej z niebezpiecznych sytuacji, jaka spotkała go na wiecu poparcia dla dostępu do broni i reelekcji Donalda Trumpa. Aktor musiał uciekać ze sceny po krótkim koncercie, gdy wyszło na jaw, że nie jest prawicowym piosenkarzem. Tłum gonił go aż do samochodu ekipy i próbował sforsować drzwi pojazdu. Cohen musiał zaprzeć się własnym ciałem, aby uniemożliwić zdenerwowanym, uzbrojonym ludziom dostanie się do samochodu.

GramTV przedstawia:

Tę niebezpieczną sytuację, podczas której Cohen miał na sobie kamizelkę kuloodporną, możemy teraz zobaczyć w krótkiej scenie, którą aktor udostępnił. Sacha Baron Cohen znany jest ze swoich ryzykownych akcji, a ta z pewnością należy do czołówki. Możemy sobie tylko wyobrażać, jak skończyłby aktor, gdyby ekipie nie udało się wydostać z pułapki.

Przypomnijmy, że Borat Subsequent Moviefilm zadebiutował 23 października. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, czy warto obejrzeć ten film, to zapraszamy do naszej recenzji.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
5
prostik
Gramowicz
29/10/2020 21:31
Kenjiro napisał:

Czego się spodziewać. Masa prawicowców jest nadmiernie agresywnych, żeby nie napisać, rzesza...

​Za to lewaki, zwłaszcza te z antify i blm to świętoszki co nigdy nawet muchy w życiu nie skrzywdzili xD

prostik
Gramowicz
29/10/2020 21:30

Bardzo dobrze że go przegonili, opłaconego marksistowskiego prowokatora :)

Kenjiro
Gramowicz
28/10/2020 17:05

Czego się spodziewać. Masa prawicowców jest nadmiernie agresywnych, żeby nie napisać, rzesza...
Trwa Wczytywanie