RPG romansem stoi. Statystyki Baldur’s Gate 3 nie kłamią

LM
2020/10/28 11:55

Miłośnicy roleplajów nie stronią od romansów w grach. Mamy garść statystyki i szczegóły najnowszej aktualizacji Baldur’s Gate 3.

Larian Studios wypuściło na serwerach platformy Steam kolejny pakiet poprawek do wydanej w katalogu wczesnego dostępu gry RPG Baldur’s Gate 3. Jednocześnie twórcy podzielili się kolejną porcją ciekawych statystyk i dotychczasowych dokonań fanów Baldura. Te jednoznacznie przekonują, że miłośnicy elektronicznej rozrywki nie stronią od erotyki w grach, szczególnie gdy sami mogą zadecydować o przebiegu wątków romansowych.

RPG romansem stoi. Statystyki Baldur’s Gate 3 nie kłamią

Przy okazji rzeczonego wpisu dowiedzieliśmy się, że aż 98,63% posiadaczy Baldur’s Gate 3 poprowadziło do „zakończenia” romans w we wczesnej wersji gry, a szczególne uznanie fanów erpegów zyskał Gale. Co równie ciekawe, ten okazuje się również najczęściej zabijanym bohaterem niezależnym. Cóż, widocznie dobrze napisana postać, obok której nie można przejść obojętnie. Unikając dodatkowych spojlerów, warto wspomnieć też, że około 400 tysięcy graczy postanowiło pogłaskać psa, a więcej statystyk i pełną listę zmian w aktualizacji, znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Baldur’s Gate 3 zadebiutowało w Steam Early Access 6 października. Graliście, czy czekacie na premierę pełnej wersji?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!