Tim Burton bierze się za Rodzinę Addamsów! Powstanie aktorski serial

Radosław Krajewski
2020/10/23 12:15
0
1

Zapowiedziano nową serialową wersję najstraszniejszej rodziny w popkulturze.

Do takiego połączenia musiało wreszcie dojść. Specjalista od fantastycznych, ponurych i mrocznych dzieł, jak Sok z żuka, Edward Nożycoręki i Gnijąca panna młoda stworzy nową serialową adaptację Rodziny Addamsów. Tim Burton będzie pełnił rolę producenta wykonawczego i reżysera serialu. Ma odpowiadać za reżyserię przynajmniej kilku odcinków pierwszego sezonu.

Tim Burton bierze się za Rodzinę Addamsów! Powstanie aktorski serial

Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Nieoficjalnie główną bohaterką ma być Wednesday Addams, najstarsze dziecko Gomeza i Morticii. Historia ma zostać osadzona we współczesności i pokazać, jak dziewczyna sobie radzi w 2020 roku.

GramTV przedstawia:

Scenariusz do serialu napiszą Alfred Gough i Miles Millar. Twórcy pracowali wcześniej nad takimi serialami jak Tajemnice Smallville, Into The Badlands: Kraina bezprawia i Kroniki Shannary. MGM obecnie szuka domu dla swojej produkcji. Projektem ma być zainteresowany Netflix.

Rodzina Addamsów powróciła w zeszłym roku jako film animowany, którego producentem był Tim Burton. Produkcja została ciepło przyjęta przez widzów i studio niedługo po premierze zapowiedziało powstanie kontynuacji. Nowy film pojawi się na ekranach kin 22 października 2021 roku. Data premiery serialu nie jest znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!