Dziś premiera DOOM Eternal: The Ancient Gods. Mamy widowiskowy zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2020/10/20 17:10

Twórcy prezentują najnowszy rozdział w historii Doom Slayera na emocjonującym materiale wideo.

DOOM Eternal zadebiutowało na rynku w marcu bieżącego roku. Twórcy nie próżnowali jednak przez ten czas i opracowywali pierwszy fabularny dodatek do swojej ostatniej produkcji. Dziś rozszerzenie zatytułowane The Ancient Gods, Part One debiutuje na komputerach osobistych i konsolach, a deweloperzy ze studia id Software postanowili przypomnieć o DLC za sprawą premierowego zwiastuna.

Dziś premiera DOOM Eternal: The Ancient Gods. Mamy widowiskowy zwiastun

GramTV przedstawia:

W trakcie rozgrywki protagonista udaje się do Urdak, gdzie stawia czoła złu i mierzy się z demonami, aby uratować świat przed zagładą. Rozszerzenie wprowadza do gry nowych oponentów, a także bronie. Opublikowany przez twórców zwiastun obiecuje, że w dodatku nie zabraknie widowiskowych i emocjonujących momentów, a także wymagających sekwencji platformowych. Cały materiał możecie znaleźć poniżej.

DOOM Eternal dostępny jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4 i Xboksie One. Jeśli jesteście ciekawi, jak najnowsza produkcja id Software prezentuje się w rozdzielczości 4K i 150 klatkach na sekundę, to zerknijcie na możliwości karty graficznej Nvidia GeForce RTX 3080.

Komentarze
2
Alien_N7
Gramowicz
21/10/2020 08:38
DJQuicksilver napisał:

Dodatek mial byc bezplatny a kaza sobie placic 89 zl co tu sie odpierdlala!!!!!

Nie kojarzę takiej informacji. Masz jakieś źródło?

DJQuicksilver
Gramowicz
20/10/2020 18:53

Dodatek mial byc bezplatny a kaza sobie placic 89 zl co tu sie odpierdlala!!!!!