Assassin’s Creed Valhalla – Asgard i Jotunheim na screenach

Mikołaj Ciesielski
2020/10/14 08:25
1
0

Ubisoft prezentuje mitologiczne krainy.

Premiera Assassin’s Creed Valhalla za niecały miesiąc. Wczoraj otrzymaliśmy masę informacji na temat osady wikingów, a nieco wcześniej przedstawiciel Ubisoft poinformował, że w trakcie rozgrywki odwiedziemy mityczny Asgard. Francuski deweloper postanowił opublikować nowe grafiki, na których przedstawił wspomnianą krainę zamieszkaną przez nordyckich bogów oraz Jotunheim, czyli wiecznie skuty lodem świat, w którym znajdują się wrogo nastawieni do ludzi i bogów olbrzymy.

Assassin’s Creed Valhalla – Asgard i Jotunheim na screenach

Jest to pierwsza okazja, aby zobaczyć, w jaki sposób Ubisoft ma zamiar przedstawić graczom mitologiczne krainy w Assassin’s Creed Valhalla. Trzeba przyznać, że oba projekty robią wrażenie i po raz kolejny potwierdzają, że w w najnowszej odsłonie popularnego cyklu elementy fantastyczne odegrają większą rolę, niż w poprzednich częściach serii.

GramTV przedstawia:

Assassin’s Creed Valhalla zadebiutuje na rynku już 10 listopada na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksie One oraz Xboksie Series X i Series S. Wersja na PlayStation 5 będzie w Polsce dostępna od 19 listopada, podobnie jak nadchodząca konsola Sony.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
garfieldgarfield
Gramowicz
14/10/2020 09:08

Grafa mało nextgenowa...