W Assassin’s Creed Valhalla zwiedzimy mityczny Asgard

Mikołaj Ciesielski
2020/10/12 13:25
1
0

Dyrektor artystyczny zapowiada, że najnowsza odsłona serii posiada najbardziej zróżnicowany świat w historii cyklu.

Premiera Assassin’s Creed Valhalla za niecały miesiąc. Pod koniec września otrzymaliśmy fabularny zwiastun gry. W zeszłym tygodniu Ubisoft udostępnił dokumentalny podcast o życiu i historii wikingów, a w sieci pojawiły się informacje, które ujawniły rozmiar gry na konsolach Microsoftu. Tymczasem Raphael Lacoste, dyrektor artystyczny Assassin’s Creed Valhalla, zdradził, że w trakcie rozgrywki odwiedzimy mityczny Asgard, czyli krainę zamieszkaną przez nordyckich bogów.

W Assassin’s Creed Valhalla zwiedzimy mityczny Asgard

GramTV przedstawia:

Jeden z użytkowników portalu społecznościowego Twitter postanowił spytać przedstawiciela Ubisoftu, o to, który region w Assassin’s Creed Valhalla podoba mu się najbardziej lub z którego jest najbardziej dumny. Lacoste wyznał, że jest nim Asgard. Deweloper przyznał również, że nadchodząca odsłona cyklu posiada najbardziej zróżnicowany świat w historii serii.

Warto wspomnieć, że pod koniec sierpnia do sieci trafiły fragmenty rozgrywki, które zapewniały nas, że w tegorocznej części Assassin’s Creed nie zabraknie fantastycznych elementów. Wszystko wskazuje więc na to, że w przeciwieństwie do ostatnich odsłon serii, Assassin’s Creed Valhalla zaoferuje rozbudowane wątki mitologiczne już w podstawowej wersji gry, a nie za sprawą fabularnych dodatków.

Assassin’s Creed Valhalla zadebiutuje na rynku już 10 listopada na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksie One oraz Xboksie Series X i Series S. Wersja na PlayStation 5 będzie w Polsce dostępna od 19 listopada, podobnie jak nadchodząca konsola Sony.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Fun_g_1_2_3
Gramowicz
12/10/2020 18:23

Origins - Mitologia Egipska -> próby bogów, klątwy i mumie faraonów

Odyssey - Mitologia Grecka -> minotaur, meduza i inne cuda + pola elizejskie, Hades i Atlantyda

Valhalla - Mitologia Nordycka -> mityczne (jeszcze nieznane) stworzenia + Asgard + pewnie jakieś DLC

Rozumiem dziesiątki tematów w takim Cyberpunku gdzie nie wiem czego się spodziewać, ale to co prezentuje Ubisoft to śmiech na sali. Niedługo pewnie zaczną się pojawiać zapowiedzi typu:

- w nowym NFS będą samochody

- FC6 oferuje dziesiątki broni palnych

- Hitman 3 i setki nowych strojów dla Agenta 47