Prolog nowej odsłony Syberia dostępny za darmo na Steamie

Wincenty Wawrzyniak
2020/10/09 17:45
0
0

Niecałe dwa miesiące temu zapowiedziano nową odsłonę serii Syberia o podtytule The World Before. Teraz zainteresowani mogą za darmo sprawdzić prolog na Steam.

W sierpniu przedstawiciele studia Microids postanowili oficjalnie zapowiedzieć grę Syberia: The World Before, czyli kolejną – już czwartą – odsłonę ciepło przyjętej serii gier przygodowych. Zapowiedź nie przyniosła jednak ze sobą zbyt wielu informacji. Teraz jednak zainteresowani mają okazję sprawdzić prolog produkcji zupełnie za darmo na platformie Steam. Jest on dostępny pod tym adresem – możecie śmiało dodawać go do swojej biblioteki, pobierać i grać. Przy okazji ujawniono, że gra ma zadebiutować w 2021 roku na komputerach osobistych. Na ten moment nie wiemy, czy pojawi się na pozostałych platformach (jest to jednak prawdopodobne).

Syberia: The World Before jest bezpośrednią kontynuacją poprzednich części, aczkolwiek została opracowana w taki sposób, aby mogli zagrać w nią również gracze, którzy nie mieli wcześniej styczności z żadną z odsłon serii. Akcja produkcji toczy się w różnych epokach, przez co przyjdzie nam kierować różnymi postaciami. Ponownie wcielimy się chociażby w Kate Walker, która w 2004 roku poszukuje własnej tożsamości – podróż ostatecznie prowadzi kobietę to kopalni soli w Tajdze. Następnie mamy Danę Roze, która w 1937 roku próbuje stać się wielką pianistką. Obie bohaterki będą musiały zmierzyć się nie tylko z teraźniejszością, ale również przeszłością.Prolog nowej odsłony Syberia dostępny za darmo na Steamie

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!