Kolejna postać powróci w Matrixie 4. Fani będą zadowoleni

Radosław Krajewski
2020/09/30 14:20
0
0

W Matrixie 4 pojawi się kolejna znana postać z pierwszych trzech filmów.

Najnowsza część Matrixa może wielu zaskoczyć, zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Z jednej strony aktorzy obiecują, że będzie to zupełnie nowe podejście, którego jeszcze nie widzieliśmy w tej serii. Ale z drugiej strony w nowym filmie zabraknie kilku ważnych postaci, w tym Morfeusza oraz Agenta Smitha. Na szczęście twórcy mają dla nas jeszcze kilka niespodzianek, a najnowszą z nich właśnie poznaliśmy.

Kolejna postać powróci w Matrixie 4. Fani będą zadowoleni

W Matrixie 4 do roli agenta Johnsona powróci Daniel Bernhardt. Postać pojawiła się w drugiej części trylogii i była ulepszoną wersją agentów znaną z poprzedniego filmu. To właśnie z nim walczył Morfeusz na dachu ciężarówki. Agent Johnson pojawił się również w dwóch grach: Enter the Matrix oraz The Matrix: Path of Neo. Nie ujawniono jaką rolę odegra w nowej części serii.

Daniel Bernhardt jest zarówno aktorem, jak i kaskaderem. Po udziale w Matrixie wystąpił w takich filmach jak John Wick, Atomic Blonde, Logan: Wolverine, a ostatnio widzieliśmy go w roli szofera głównego złoczyńcy w Ptakach Nocy.

GramTV przedstawia:

Reżyserką filmu jest Lana Wachowski, a za scenariusz odpowiadają Aleksander Hemon i David Mitchell. W rolach znanych z trylogii ponownie zobaczymy Keanu Reevesa, Carrie-Anne Moss i Jadę Pinkett Smith. Pojawią się również nowe twarze jak Priyanka Chopra, Toby Onwumere, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris i Jessica Henwick.

Matrix 4 zadebiutuje w kinach 1 kwietnia 2022 roku. Początkowo film miał pojawić się już 21 maja 2021 roku, ale Warner Bros. zdecydował o przesunięciu premiery. Obecnie trwają prace na planie zdjęciowym produkcji.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!