Metal Gear powraca na PC! Trzy kultowe gry z serii (i nie tylko) dostępne na GOG

Maria Wawrzyniak
2020/09/25 15:35

Metal Gear, Metal Gear Solid oraz Metal Gear Solid 2: Substance zostały oficjalnie udostępnione w sklepie GOG. To jednak nie wszystko!

Ostatnie plotki okazały się prawdziwe – dziś w internetowym sklepie GOG udostępniono trzy kultowe produkcje spod szyldu KONAMI. Chodzi o Metal Gear, Metal Gear Solid oraz Metal Gear Solid 2: Substance. Wszystkie trzy produkcje są już dostępne i można je kupować (legalnie!).

To jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ również na wspomnianej platformie pojawił się również zestaw Konami Collector’s Series: Castlevania & Contra. Znajdziemy w nim gry Castlevania, Castlevania II: Simon’s Quest, Castlevania III: Dracula’s Curse, Contra oraz Super C.Metal Gear powraca na PC! Trzy kultowe gry z serii (i nie tylko) dostępne na GOGTeraz możemy więc bez żadnych przeszkód odkryć na nowo (lub po raz pierwszy) najlepsze klasyki od KONAMI. Dołączcie do Solid Snake'a, Simona Belmonta i innych bohaterów w ich misji ratowania świata, zapewniając sobie jednocześnie wiele godzin rozrywki! Poniżej znajdziecie spis wszystkich produkcji łącznie z ich cenami. Miłego grania!

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
YaReX
Gramowicz
25/09/2020 20:56

Gdyby tak jeszcze umożliwili zagranie w serię Silent Hill... której ceny na aukcjach dochodzą obecnie do astronomicznych kwot...