Serialowy spin-off Łotra 1 z nowym reżyserem. Twórca Czarnego lustra i Sherlocka na pokładzie

Radosław Krajewski
2020/09/23 11:19
0
0

Scenarzysta Łotra 1 zrezygnował z reżyserowania serialu w świecie Gwiezdnych wojen. Szybko znaleziono zastępstwo.

Już pod koniec października z drugim sezonem powróci The Mandalorian, a tymczasem Lucasfilm szykuje już nowy serial osadzony w świecie Gwiezdnych wojen. Zdjęcia do spin-offu Łotra 1 o Cassianie Andorze rozpoczną się niebawem, ale niestety scenarzysta filmowego pierwowzoru Tony Girloy nie wyreżyseruje żadnego odcinka z serii. Zastąpi go Toby Haynes, reżyser Czarnego lustra, Sherlocka i amerykańskiej wersji Utopii, która zadebiutuje już niedługo na Amazon Prime Video.

Serialowy spin-off Łotra 1 z nowym reżyserem. Twórca Czarnego lustra i Sherlocka na pokładzie

Powodem takiej zamiany są obostrzenia podczas podróży między Nowym Jorkiem a Wielką Brytanią. Zdjęcia do serialu mają powstawać w Anglii i Girloy zdecydował, że zostanie na miejscu, gdzie nadal będzie pełnił funkcję showrunnera i producenta serialu, a z Europy prace nadzorować będzie Haynes. Reżyser już wcześniej był wysoko na liście kandydatów do wyreżyserowania serialu z Gwiezdnych wojen, więc taka decyzja nie może absolutnie dziwić.

GramTV przedstawia:

Fabuła serialu jest ściśle tajna i jedyne co wiemy, to że spin-off Łotra 1 będzie thrillerem szpiegowskim, którego akcja rozegra się na pięć lat przed wydarzeniami z filmu. W obsadzie zobaczymy Diego Lunę, Stellana Skarsgarda, Kule’a Sollera, Denise Gough oraz Genevieve O’Reilly. Według plotek w spin-offie mają pojawić się postacie znane z sagi jak Wielki Moff Tarkin oraz Bail Organa. Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!